POHÁR 7. TŘÍD


Tréninky: pondělí 16:00 - 17:00, ZŠ Jungmannova nová tělocvična
  čtvrtek 16:00 - 17:00, ZŠ Jungmannova stará tělocvična
Soutěž: Pohár 7. tříd
Domácí zápasy: ZŠ Jungmannova Kuřim

SPOLEČNÁ ČÁST
... Tým Celkem 1. 2. 3.
Kolo Kolo Kolo
1. TJ Sokol Letovice (ch) 56 19 16 21
2. VK Královo Pole B (d) 55 17 21 17
3. TJ TESLA BRNO z.s. A (ch) 50 21 15 14
4. TJ Sokol Letovice "D" (d) 48 15 14 19
5. TJ Lokomotiva FOSFA Břeclav (d) 48 14 19 15
6. VK PFN Znojmo "C" (ch) 38 13 13 12
7. VK PFN Znojmo "C" (d) 35 10 12 13
8. VK KP Brno ZŠ Milénova (d) 31 12 11 8
9. TJ TESLA BRNO z.s. B (ch) 30 9 10 11
10. TJ Junior Brno (d) 25 6 9 10
11. VK Vejrostova A (d) 22 8 8 6
12. Volejbal Vyškov (d) 21 5 7 9
13. TJ Sokol Újezd u Brna (d) 19 7 5 7
14. DDM HIPPO Kuřim (d) 18 11 6 1
15. VK PFN Znojmo "D" (d) 11 4 3 4
16. VK Královo Pole A (d) 9 2 2 5
17. Volejbal Brno (ch) 9 3 4 2
18. VK Vejrostova B (d) 5 1 1 3
DÍVČÍ ČÁST
... Tým Celkem 1. 2. 3. 4. 5. 6. Finále
Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo
1. VK Královo Pole B 97 17 21 17 14 14 14 2.
2. VK PFN Znojmo "C" 83 10 12 13 16 16 16 1.
3. TJ Lokomotiva FOSFA Břeclav 79 14 19 15 12 10 9 4.
4. TJ Sokol Letovice "D" 67 15 14 19 10 9 0 8.
5. TJ Junior Brno 58 6 9 10 9 12 12 5.
6. VK KP Brno ZŠ Milénova 50 12 11 8 6 5 8 3.
7. TJ Sokol Újezd u Brna 41 7 5 7 8 8 6 6.
8. VK Vejrostova A 41 8 8 6 5 7 7 7.
9. Volejbal Vyškov 36 5 7 9 7 6 2 --
10. DDM HIPPO Kuřim (d) 26 11 6 1 2 1 5 --
11. VK Královo Pole A 20 2 2 5 4 4 3 --
12. VK PFN Znojmo D 18 4 3 4 3 3 1 --
13. VK Vejrostova B 11 1 1 3 1 1 4 --
Kvalifikcae 3.10.2021 - Brno
DDM HIPPO Kuřim - VK PFN Znojmo "C" (ch) 0:2
DDM HIPPO Kuřim - VK Královo Pole A (d) 2:0
DDM HIPPO Kuřim - VK Vejrostova A (d) 2:0
DDM HIPPO Kuřim - VK Královo Pole B (d) 1:2

První mistrovský turnaj 24.10.2021 - II. čtverka - Kuřim
DDM HIPPO Kuřim - VK KP Brno ZŠ Milénova (d 1:2 (-19,22,-7)
DDM HIPPO Kuřim - VK PFN Znojmo "C" (ch) 0:2 (-21,-27)
DDM HIPPO Kuřim - TJ Lokomotiva FOSFA Břeclav (d) 0:2 (-9,-9)

Druhý mistrovský turnaj 7.11.2021 - III. čtverka -Brno
DDM HIPPO Kuřim - TJ Junior Brno (d) 0:2
DDM HIPPO Kuřim - TJ TESLA BRNO z.s. B (ch) 0:2
DDM HIPPO Kuřim - VK Vejrostova A (d) 1:2
DDM HIPPO Kuřim - Volejbal Vyškov (d) 0:2

Třetí mistrovský turnaj 28.11.2021 - IV. čtverka - Brno
DDM HIPPO Kuřim - Volejbal Brno (ch) 1:1
DDM HIPPO Kuřim - VK Vejrostova B (d) 0:2
DDM HIPPO Kuřim - VK Královo Pole A (d) 0:2
DDM HIPPO Kuřim - VK PFN Znojmo D (d) 0:2

Čtvrtý mistrovský turnaj 9.1.2022 - III. čtverka - Brno
DDM HIPPO Kuřim - VK Vejrostova A (d) 1:1
DDM HIPPO Kuřim - VK Vejrostova B (d) 2:0
DDM HIPPO Kuřim - VK Královo Pole A (d) 1:1
DDM HIPPO Kuřim - VK PFN Znojmo D (d) 0:2

Pátý mistrovský turnaj 30.1.2022 - III. čtverka - Brno
DDM HIPPO Kuřim - BEZ ÚČASTI

Šestý mistrovský turnaj 20.2.2022 - III. čtverka - Brno
DDM HIPPO Kuřim - VK Vejrostova B (d) 2:0
DDM HIPPO Kuřim - Volejbal Vyškov (d) 2:0
DDM HIPPO Kuřim - VK Královo Pole A (d) 2:0
DDM HIPPO Kuřim - VK PFN Znojmo D (d) 2:0


 



Theme Sponsored by: Roller Blinds, Cyprus Holidays, Walk in Baths