ŽÁKYNĚ


Tréninky: pondělí 17:00 - 18:30, ZŠ Jungmannova nová tělocvična
  čtvrtek 17:00 - 18:30, ZŠ Jungmannova stará tělocvična
Soutěž: Jihomoravský krajský přebor žákyň
Domácí zápasy: ZŠ Jungmannova Kuřim

... Tým Celkem 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Finále
Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo
1. Lokomotiva FOSFA Břeclav A 191 23 24 24 24 24 24 24 24
2. VK PFN Znojmo A 183 24 23 23 23 23 22 22 23
3. TJ Junior Brno A 174 22 22 21 20 22 23 23 22
4. KP Milenova 164 20 21 20 22 21 20 21 19
5. TJ Sokol Brno I 156 18 19 18 19 20 21 20 21
6. VS Drásov 149 16 20 22 21 19 17 16 18
7. TJ Sokol Újezd u Brna A 140 15 15 16 18 18 19 19 20
8. VK Královo Pole B 138 19 18 17 16 17 16 18 17
9. VK Královo Pole D 133 14 16 19 17 16 18 17 16 --
10. Volejbal Vyškov 126 21 17 15 15 14 14 15 15 --
11. DDM HIPPO Kuřim 105 13 11 12 14 15 15 13 12 --
12. DDM Brno A 105 17 14 14 13 11 10 12 14 --
13. VK Brno 93 11 12 13 11 12 13 10 11 --
14. Orel Křenovice 89 7 8 10 12 13 12 14 13 --
15. TJ Sokol Šlapanice 73 8 10 11 9 6 8 11 10 --
16. VK PFN Znojmo B 66 12 13 9 6 7 7 7 5 --
17. Lokomotiva FOSFA Břeclav B 62 5 4 7 8 10 11 9 8 --
18. TJ Sokol Újezd u Brna B 61 4 7 8 10 9 6 8 9 --
19. TJ Junior Brno B 44 10 9 6 5 4 5 2 3 --
20. TJ Agrotec Hustopeče 43 3 3 4 7 8 9 5 4 --
21. TJ Sokol Letovice 40 6 6 5 4 5 3 4 7 --
22. TJ DDM Brno B 38 9 5 3 3 2 4 6 6 --
23. TJ Sokol Jehnice 15 2 1 1 2 3 1 3 2 --
24. TJ Slovan Ivančice 11 1 2 2 1 1 2 1 1 --
Kvalifikcae 21.9.2019 - Letovice
DDM HIPPO Kuřim - TJ DDM Brno A 0:2 (-17,-12)
DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Jehnice 2:0 (5,14)
DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Letovice 2:0 (15,20)
DDM HIPPO Kuřim - ZJ DDM Brno B 2:0 (15,12)

První mistrovský turnaj 12.10.2019 - čtverka - C - Drásov
DDM HIPPO Kuřim - VS Drásov 2:0 (8,17)
DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Újezd u Brna A 0:2 (-21,-5)
DDM HIPPO Kuřim - VK KP Brno B 1:2 (21,-4,-9)

Druhý mistrovský turnaj 9.11.2019 - čtverka - D - Kuřim
DDM HIPPO Kuřim - TJ Junior Brno B 2:0 (15,9)
DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Šlapanice 2:0 (22,14)
DDM HIPPO Kuřim - VK Brno 1:2 (10,-18,-12)

Třetí mistrovský turnaj 30.11.2019 - čtverka - D - Kuřim
DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Šlapanice 2:1 (-22,6,10)
DDM HIPPO Kuřim - VK PFN Znojmo B 2:0 (6,16)
DDM HIPPO Kuřim - OJ Křenovice 2:0 (12,15)

Čtvrtý mistrovský turnaj 14.12.2019 - čtverka - C - Brno
DDM HIPPO Kuřim - TJ DDM Brno A 2:0 (12,12)
DDM HIPPO Kuřim - Volejbal Vyškov 0:2 (-12,-14)
DDM HIPPO Kuřim - VK KP Brno 0:2 (-16,-24)

Pátý mistrovský turnaj 11.1.2020 - čtverka - C - Kuřim
DDM HIPPO Kuřim - VK KP Brno D 0:2 (-18,-18)
DDM HIPPO Kuřim - OJ Křenovice 2:1 (10,-21,-6)
DDM HIPPO Kuřim - Volejbal Vyškov 2:1 (-21,10,11)

Šestý mistrovský turnaj 1.2.2020 - čtverka - C - Brno
DDM HIPPO Kuřim - VK KP Brno B 0:2 (-14,-16)
DDM HIPPO Kuřim - Volejbal Vyškov 2:1 (-18,23,3)
DDM HIPPO Kuřim - VK Brno 2:0 (13,17)

Sedmý mistrovský turnaj 29.2.2020 - C čtverka - Kuřim
DDM HIPPO Kuřim - VS Drásov 0:2 (-14,-10)
DDM HIPPO Kuřim - Volejbal Vyškov 0:2 (-13,-22)
DDM HIPPO Kuřim - OJ Křenovice 1:2 (20,-20,-12)

Osmý mistrovský turnaj 7.3.2020 - D čtverka - Kuřim
DDM HIPPO Kuřim - VK Brno 2:0 (22,14)
DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Šlapanice 2:0 (21,14)
DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Újezd u Brna B 2:0 (13,19)


 



Theme Sponsored by: Roller Blinds, Cyprus Holidays, Walk in Baths